03
: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

Manioğlu İnşaat ;

2011 yılında kurulmuştur. Şirketimizin asıl hedefi, seçkin konut projeleri üretmek, insanların içinde kendini mutlu huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşa etmektir.

Şirketimizin temel özelliklerinden biri projelerinde inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermesi ve özenli yaklaşmasıdır.   Müşterilerinin bir an önce evlerine yerleşmelerini sağlamak için projelerini süratle ve zamanında bitirmek ; bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkartmamak  yine vazgeçilmez  ilkelerimiz arasındadır.

Manioğlu İnşaat ,kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı,bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiş,kaliteyi sadece inşaatta değil, satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek , sorumluluk almak , insiyatif kullanmak, alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.  

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer, onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.

  • - Açıklık
  • - Şeffaflık
  • - Dürüstlük

müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir.

Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz...